Pagina 1 van 2

Nog steeds gezichtsbeharing na 3 lasersessies, is dit normaal?

Geplaatst: 03 apr 2024, 17:55
door Andrea2
Ik heb nu al 3 keer mijn gezichtsbeharing laten laseren bij een laserkliniek en Ik heb ook niet echt een vermindering in hoeveelheid gezichtsbeharing gemerkt, het is best mogelijk dat ik minder gezichtsbeharing heb alleen als ik nu in de spiegel kijk merk ik eigenlijk geen verschil.

Is dit normaal? Is de behandelaar niet professioneel te werk gegaan? Wat moet ik nu doen?

Re: Nog steeds gezichtsbeharing na 3 lasersessies, is dit normaal?

Geplaatst: 03 apr 2024, 18:12
door Irene_de_Vreede
Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet meer precies weet hoeveel sessie ik heb gehad, maar 3 is heel weinig om al veel van te merken. ik vermoed dat ik quoa laser alleen al 20+ sessies heb gehad en daarna nog serieus elektrisch.

Re: Nog steeds gezichtsbeharing na 3 lasersessies, is dit normaal?

Geplaatst: 03 apr 2024, 20:26
door Emma
Ja, absoluut normaal. Elke sessie 'pakt' maar dat deel van de haartjes die in de juiste groeifase zijn. En een klein deel daar weer van herstelt omdat het toch niet hard genoeg geraakt is.

Daarbij komt nog dat er een limiet is aan de hoeveelheid energie die je huid kan hebben. Als je net begint met laseren en je hebt veel donkere en dikkere haartjes staat de laser op een lagere stand dan verderop in het proces. Je wilt niet met brandwonden naar huis.

Re: Nog steeds gezichtsbeharing na 3 lasersessies, is dit normaal?

Geplaatst: 04 apr 2024, 09:56
door Marica
Wat Emma al zei, groeifases en hoe sterk de laser staat afgesteld. Ik merk vandaag de dag dat elke keer nog een erg klein aantal donkere haartjes zijn die elke keer weer gelaserd worden, maar die staat nu echt op zeer pijnlijk is mij gezegd, dus sterk genoeg zou je zeggen, en ik kan wat hebben wat pijn betreft. Elke spot die ze raakt is een felle steek die nagloeit, en naar verbrand haar stinkt.

De grote hoop aan donker haar was na 6 lasersessies wel weg, maar al die witte haartjes, daar lijk ik niet vanaf te komen met om de 3 a 4 weken een half uurtje electrolyse. Beide wangen, de kaaklijn, bovenlip zijn wel vrij van haargroei, al steekt af en toe een haartje toch weer de kop op na een tijdje. Nog 1 sessie te gaan in Nederland, en dan moet ik naar een huidklniek in Hønefoss. Dat stadje ligt op een half uur rijden van ons nieuwe adres in Noorwegen.

Het is een kwestie van een erg lange adem hebben, ik had het ook liever anders gezien en er al vanaf willen zijn, maar helaas, testosteron is a bitch, wat 'aan' is gezet, kan niet meer 'uit' gezet worden.

Re: Nog steeds gezichtsbeharing na 3 lasersessies, is dit normaal?

Geplaatst: 04 apr 2024, 20:09
door Alexandra11
ik heb twee jaar lang elke twee weken een sessie gehad. Ik begon met IPL, daarna met elektrolyse om de restjes weg te halen. Er groeide daarna bijna niks meer.

Nu 7 jaar later, en 15-20% is weer teruggekeerd, voornamelijk op kin en hals waar ik geen elektrolyse heb gehad.

Ik moet zeggen dat elektrolyse echt definitief is.

Ik "scheer" nu 1x in de 3-4 dagen, even snel erover, met wat water, zonder schuim. Maar het meeste is wel weg. De snor heb ik helemaal geen haar meer, soms alleen een klein haartje.

Re: Nog steeds gezichtsbeharing na 3 lasersessies, is dit normaal?

Geplaatst: 04 apr 2024, 20:14
door Marije
Hier ook twee jaar... ongeveer 20 sessies en eindeloos electrisch epileren. Nu zit er echt nagenoeg helemaal niets meer. Een verdwaald haartje haal ik handmatig weg, soms.

Oksels hebben ze ook meegenomen... dat is echt een aanrader...

Re: Nog steeds gezichtsbeharing na 3 lasersessies, is dit normaal?

Geplaatst: 04 apr 2024, 23:19
door DominiqueB
Marije schreef: 04 apr 2024, 20:14 Hier ook twee jaar... ongeveer 20 sessies en eindeloos electrisch epileren. Nu zit er echt nagenoeg helemaal niets meer. Een verdwaald haartje haal ik handmatig weg, soms.

Oksels hebben ze ook meegenomen... dat is echt een aanrader...
heb morgen de intake met machtiging voor eigenlijk alleen gezicht maar misschien willen ze iets extra's doen.

Re: Nog steeds gezichtsbeharing na 3 lasersessies, is dit normaal?

Geplaatst: 08 apr 2024, 20:23
door CarlaJansen
Zo rond de 15 laser sessies hier, waarvan 3 of 4 alleen rond de mond.
Nu nog enkele tientallen zwarte haren en het een en ander aan grijs. Vorige week de eerste epileer sessie gehad plus nog een beetje laser om te proberen het laatste zwart weg te krijgen. Een wat heftiger laser dus misschien werkt het.
Epileren gaat E-R-G traag, ben benieuwd… ik vind epileren in tegenstelling tot de meesten minder vervelend dan laser.

Re: Nog steeds gezichtsbeharing na 3 lasersessies, is dit normaal?

Geplaatst: 10 apr 2024, 06:32
door Maartje-nb
Ik heb denk ik ook zo’n 20 sessies laser gehad.
Omdat ik geen hormonen gebruik, zo zegt mijn huidtherapeute, zal ik het bij moeten blijven houden, dus ik ga nu nog om de 5 maanden 1x
En dat is dan nodig om wat zwarte haartjes die dan vooral op mijn kin terugkomen.
Zou zeggen, ga wel naar een goede huidtherapeut, want die werken met kwalitatief goede apparatuur.
Vraagje van mij: elektrolyse ken ik niet. Das niet hetzelfde als ipl denk ik? Wat is het verschil?

Re: Nog steeds gezichtsbeharing na 3 lasersessies, is dit normaal?

Geplaatst: 10 apr 2024, 06:51
door Dawn
Met electrolyse wordt electrisch epileren bedoelt. Korte uitleg Per haartje wordt een naaldje ingestoken tot het haarzakje waarna er stroom door de naald gestuurd wordt.
Voor meer info kan je onderstaande link volgen
https://huidmetzorg.nl/hoe-werkt-het/wa ... ontharing/

IPL (zoals ik het ken) is een zachtere (minder energie in de lichtstraal) lasermethode dan laser bij de huidtherapeut gebruikt wordt. Deze kan je dan ook as consument kopen van merken als Braun en Philips.

https://dehuidkliniek.nl/blog-artikelen ... er%20maakt.