Pagina 1 van 4

Sporten wie doet wat?

Geplaatst: 18 aug 2018, 12:57
door AmbjØrg
In de zomer dat het tot een uur of 2000 dag licht is fiets ik veel 2/3 keer per week zo’n 40 km

Als het vroeg donker is schaats ik veel op de kunst ijsbaan

Het hele jaar door snowboard ik, ga 2x per maand naar een van de indoor sneeuw banen in Bottrop Zoetermeer of Den Haag en in de kerst vakantie 14 dagen naar Scandinavie om op echte sneeuw te boarden

Re: Sporten wie doet wat?

Geplaatst: 18 aug 2018, 13:56
door Anon20190508
Op maandag, woensdag en vrijdag train ik een uur in de ochtend en een uur in de avond bij een personal trainer. Hopelijk kan ik binnenkort ook terecht bij een reguliere sportschool (ik solliciteer daar komende week, ik krijg toegang als ze me aannemen). Naast fitness en krachttraining fiets ik veel, wandelen ook, en heel af en toe wat hardlopen.

Re: Sporten wie doet wat?

Geplaatst: 18 aug 2018, 15:02
door Benjamin
Ik sport niet echt ofzo, maar ik doe alles op de fiets. Een paar keer per week ga ik wandelen en als het mooi weer is ga ik zwemmen. Ik zou eigenlijk deze winter wel op zwemles willen om borstcrawl te leren, maar dat vind ik een beetje eng.

Re: Sporten wie doet wat?

Geplaatst: 18 aug 2018, 15:06
door Simon
Ik fiets dagelijks 25 kilometer heen en terug naar school, en ik hoop binnenkort weer met dansen te beginnen (in een broekje en een shirt, in plaats van die vreselijke strakke pakjes die ik aan moest toen ik als meisje aan ballet deed, brrr).

Re: Sporten wie doet wat?

Geplaatst: 18 aug 2018, 15:52
door KeepzD
Ik voetbal iedere week 3x (nu nog in een vrouwenteam) en ik geef 2x per week training aan voetbalkeepers. Daarnaast loop ik veel op mijn werk, elke dag gemiddeld 5 tot 10 km. Afhankelijk van de drukte :)

Re: Sporten wie doet wat?

Geplaatst: 18 aug 2018, 17:13
door Eva
Dat vroeg mijn nieuwe huisarts ook.
Hij heeft waarheidsgetrouw ingevoerd: shoppen.

Re: Sporten wie doet wat?

Geplaatst: 18 aug 2018, 21:13
door Irene_de_Vreede
Hema (Historical European Martial Arts). Volgende week jureren bij de open Nederlandse kampioenschappen.

Re: Sporten wie doet wat?

Geplaatst: 19 aug 2018, 08:20
door AstroNoud
Ik voetbal 3x per week en daarnaast loop ik op eenwerkdag meestal tussen de 12 en 20 km

Re: Sporten wie doet wat?

Geplaatst: 19 aug 2018, 08:34
door Marica
Ik doe samen met mijn vrouw aan schietsport.

Nu denk je daar word je toch niet moe van? Echt wel, want concentratie kost toch energie.

Ik schiet met een Colt Walker .44 Zwart Kruit, een Ruger Vaquero .45 Long Colt, en een Ruger Security Six .357 Magnum. Mijn vrouw schiet met een Marlin geweer .22LR
Munitie voor de Vaquero maak ik zelf met nitrokruit en losse kogelkoppen en slaghoedjes. Zo kan ik zelf het schotbeeld bepalen, want fabroeksmunitie is vaak te veel kruit en te hard. Ook is het te duur, want fabrieksmunitie in een doosje van 50 stukskost €32,50. Als ik het zelf maak kom ik op de helft.

Re: Sporten wie doet wat?

Geplaatst: 19 aug 2018, 15:11
door Kevin
1x per week fitness
en na de zomer vakantie 1x per 2 weken zwemmen