Nieuwe behandel methode

Psychologen en procedures
Gebruikersavatar
Zonnig_Kikker_Vallei
Beheerder
Berichten: 8475
Lid geworden op: 13 aug 2013, 01:43
Gender: Vrouw
Voornaamwoorden: Zij/haar
Locatie: Etten-Leur

Re: Nieuwe behandel methode

Bericht door Zonnig_Kikker_Vallei »

Stil_Krab_Specht schreef: 25 okt 2021, 20:09
Wat ik wel storend vind is dat zomaar zegt dat er geen chirurg is, wij zijn geen zakenpartners dus u weet ook totaal niet wat en wie er in het bedrijf zit. En nogmaals, ik beloof helemaal niets, ik laat weten dat er een nieuwe behandel methode wordt ontwikkeld.
Welnu, dat is niet zomaar:
Stil_Krab_Specht schreef: 25 okt 2021, 18:15
vraag 3: Ik heb contact opgenomen met een headhunter dat mijn bedrijf een chirurg gespecialiseerd in transplantaties zoekt, deze chirurg betaal ik dus uit eigen zak om de punten op de I te zetten. Alle eer en credit komt ook de chirurg toe.
vraag 4: zodra dit de chirurg is waarmee ik verder ga dan zal deze ook bekend worden gemaakt.
Vraag 5: zie vraag 4
En die antwoorden zijn op de vraag wie de chirurg is, want eerder zei je nog:
Stil_Krab_Specht schreef: 23 okt 2021, 11:00
Zodra de chirurg volledig in dienst is dan zal dit zeker bekend worden, nu betaal ik maandelijks voor zijn deskundigheid op transplantatiegebied en alle andere fasetten die we tegen komen
Het probleem met fantaseren en bluffen (en met liegen, maar dat is een beschuldiging die ik niet wil doen) is dat je wel moet onthouden wat je eerder hebt gezegd, anders val je door de mand.

Verder noem je verschillende termijnen:
Stil_Krab_Specht schreef: 21 okt 2021, 18:14 En dit jaar koppel ik mijn geaardheid aan mijn passie voor ondernemen.
Stil_Krab_Specht schreef: 25 okt 2021, 20:09 U denkt nog steeds en u leest ook niet goed dat dit al een project is dat 5 jaar loopt. Wat u nu allemaal aanhaald zijn we wel degelijk bewust zoals ik net al heb geprobeerd aan te geven. zoals of Nederland wel het land zou moeten zijn voor te vestigen.
En dan vraag je je weer af waarom je na vier jaar je medisch project onderbrengt in een BV die als doel heeft om een webshop te drijven. Tenzij je juist bedoelt dat je nog maar pas begonnen bent en nog *niet* 5 jaar bezig bent. Maar dan ben je wel weer knap voorbarig met je berichtgeving hier. In beide gevallen: als je doet wat je eerder zei, vast een wirwar van bedrijven opzetten, lijken je prioriteiten ook elders te liggen, of je hebt je door je bedrijfsjurist in de maling laten nemen. Dat is maar voor een paar dingen goed: het verhullen van zaken, het ontwijken van belasting of het op afstand zetten van te grote risico's. Meestal een combinatie van die drie.

Ik ben geen medicus en zo, maar weet wel wat van organisatiestructuren, ethiek, het Nederlandse zorgstelsel, genderdysforie en behandelingen, en wetgeving. Ik denk dat ik dus best wel wat weet over waar je mee bezig bent. Natuurlijk niet exact want ik moet ook maar vertrouwen op wat de officiële openbare registers aan informatie bevatten. Het patroon van geheimzinnigheid en tegenstrijdige uitspraken is echter overduidelijk.

Maar ik hou er over op, ben er wel zo'n beetje klaar mee. Laten we het nou niet belangrijker maken dan het is. Next!
Stil_Krab_Specht
Berichten: 27
Lid geworden op: 21 okt 2021, 17:52
Gender: Vrouw

Re: Nieuwe behandel methode

Bericht door Stil_Krab_Specht »

Aan het lezen van uw antwoord zie ik dat u niet leest wat ik schrijf. Zo wordt dit project niet in deze BV gestoken. Wanneer ik een definitieve keuze heb gemaakt met welke chirurg ik ver ga dan zal (indien nog niet gebeurd deze BV in de holding gevormd zijn) er een dochtermaatschappij opgezet worden waar de chirurg aandelen van heeft net als de investeerders en mijn holding. hierdoor krijgt het bedrijf de resourses die het nodig heeft om verder te gaan.
U moet begrijpen als ondernemer dat dit lange gesprekken zijn en dat we dan afdwalen waar het nu om gaat. Gaat het om een nieuwe behandelmethode of een cursus bedrijven opzetten.
Gebruikersavatar
Vurig_Rots_Rivier
Berichten: 155
Lid geworden op: 10 sep 2021, 20:52
Gender: Trans MtF
Locatie: Breda

Re: Nieuwe behandel methode

Bericht door Vurig_Rots_Rivier »

Stil_Krab_Specht schreef: 25 okt 2021, 21:58 [...]Wanneer ik een definitieve keuze heb gemaakt met welke chirurg ik ver ga dan zal [...]
Vraagje, als een chirurg voor de behandeling nog uitgekozen moet worden, wie heeft de behandelmethode dan opgezet/bedacht? Ik weet vrij weinig van medische onderzoeken, maar is het normaal gesproken niet de chirurg die nieuwe chirurgische behandelmethodes ontwikkeld?
Gebruikersavatar
Mistig_Lijster_Riet
Berichten: 365
Lid geworden op: 24 jun 2021, 12:17
Gender: Non-binair
Voornaamwoorden: Die/diens
Locatie: Utrecht

Re: Nieuwe behandel methode

Bericht door Mistig_Lijster_Riet »

In de categorie “shady bedrijven” scoort dit verhaal wel erg hoog 😂
Stil_Krab_Specht
Berichten: 27
Lid geworden op: 21 okt 2021, 17:52
Gender: Vrouw

Re: Nieuwe behandel methode

Bericht door Stil_Krab_Specht »

Haha, ik merk ook hier wat er mis is in deze maatschappij.

Ik laat het hierbij als er geen normaal gesprek gevoerd kan worden hier. Ik word al genoeg aangevallen door mijn geaardheid.
Wel vreemd om deze reacties te krijgen terwijl ik al lang bezig ben om transgenders net als ik te helpen, eerst met protheses op maat en nu de volgende stap.

Beschamend de reacties hier
Grijs_Uil_Zeehond
Berichten: 70
Lid geworden op: 24 jun 2021, 22:28
Gender: Vrouw
Voornaamwoorden: zij/haar

Re: Nieuwe behandel methode

Bericht door Grijs_Uil_Zeehond »

Shannon, met alle respect, je bent echt een van de redenen dat het 'normale gesprek' niet gevoerd wordt. In een normaal gesprek reageer je op elkaar, dat zie ik jou te weinig doen. En dan gaan mensen hun eigen conclusies trekken.

Ik wil je graag meegeven dat ik met grote ogen heb gekeken naar de '14 dagen niet goed retourneer garantie' op de door jou genoemde website. Dat soort dingen maakt dat ook ik twijfel aan hoe serieus dit is allemaal. Anders neem je toch de moeite om dat even weg te halen of aan te passen...
Gebruikersavatar
Zonnig_Spreeuw_Rivier
Berichten: 346
Lid geworden op: 06 nov 2012, 19:51
Gender: Vrouw
Voornaamwoorden: Zij
Locatie: rotterdam

Re: Nieuwe behandel methode

Bericht door Zonnig_Spreeuw_Rivier »

Moet een beetje denken aan de film Face off maar ben wel nieuwsgierig. Ik wens je dan ook alle succes toe.
En mensen....wees lief voor elkaar :hbeat:
Stil_Krab_Specht
Berichten: 27
Lid geworden op: 21 okt 2021, 17:52
Gender: Vrouw

Re: Nieuwe behandel methode

Bericht door Stil_Krab_Specht »

Dat is omdat ik ook protheses op maat maak waar de gebruikelijke wettelijke termijnen gelden.
Je kunt vragen of wat hier gedaan wordt ongegronde conclusies en beschuldigingen.

Zie ook webshop.atlantian.nl (momenteel in onderhoud) of businesspartner.atlantian.nl (gratis connecting site)

Dus shops voor leden met korting, webdiensten gratis en dan te horen krijgen shady terwijl mijn bedrijven zich alleen maar aan de wet houden?
Stil_Krab_Specht
Berichten: 27
Lid geworden op: 21 okt 2021, 17:52
Gender: Vrouw

Re: Nieuwe behandel methode

Bericht door Stil_Krab_Specht »

Kijk ook eens op atlantian.nl zelf, mijn bedrijf heeft een keurmerk, dus wees niet zo snel met je conclusies
Stil_Krab_Specht
Berichten: 27
Lid geworden op: 21 okt 2021, 17:52
Gender: Vrouw

Re: Nieuwe behandel methode

Bericht door Stil_Krab_Specht »

Ook heb ik 2 nieuwe protheses bijna klaar voor testen, ik wou gratis hier aanbieden om te testen maar daar zie ik toch vanaf nu.
Ik ben gewend mensen met respect te behandelen, verwacht dat ook terug, helaas is dat hier niet zo