Tips over komende radio of TV uitzendingen

Nieuwsberichten
Anon20210626
Berichten: 2285
Lid geworden op: 02 jul 2013, 16:51
Gender: ———

Re: Tips over komende radio of TV uitzendingen

Bericht door Anon20210626 »

Oh dit was een geschenk uit de hemel. Net de herhaling gezien met mijn kinderen en dit was werkelijk een schitterende manier om uit te leggen wat dit inhoud.
ik zelf heb met een traantje zitten kijken naar haar maar daarna kwamen er vanzelf vragen ........
Waarom krijgt dat meisje nou een prik ? en wat gaat er nou verder met haar gebeuren ?
Eigenlijk zagen ze helemaal het probleem niet maar het enige wat ze niet begrepen waarom dat meisje nou een piemeltje had .

Nee Ik heb het ze nog niet verteld maar ik hoop dat dit meisje nog een paar rondes doorgaat...........

Renée
Overigens ben ik van mening dat Carthago moet worden verwoest.
Gebruikersavatar
Sabrina40
Berichten: 452
Lid geworden op: 16 jul 2012, 17:35
Gender: Trans MtF

Re: Tips over komende radio of TV uitzendingen

Bericht door Sabrina40 »

Het is toch geweldig mooi, dat onze publieke media hier regelmatig zo'n doodnormale aandacht aan besteden, waardoor reacties als deze van de Renée worden veroorzaakt.
Gebruikersavatar
Emma
Beheerder
Berichten: 8440
Lid geworden op: 13 aug 2013, 01:43
Gender: Vrouw
Voornaamwoorden: Zij/haar
Locatie: Etten-Leur

Re: Tips over komende radio of TV uitzendingen

Bericht door Emma »

Zo heeft mijn dochter veel gehad aan de twee uitzendingen van de VPRO over Luus uit 2005, ze was toen een jaar of 10. Gewoon, een paar maanden geleden, via Youtube.
Nothing you can do, but you can learn how to be you in time.
It's easy

สวัสดีค่ะ

Emma: I am me

@[email protected]
Gebruikersavatar
Hannah
Berichten: 84
Lid geworden op: 14 okt 2013, 19:37
Gender: Vrouw

tv

Bericht door Hannah »

hij zij of anders om
Deze uitzending is te zien op 07 januari 2014 om 21:55 uur op Nederland 3.

De aflevering is hier te bekijken vanaf (ongeveer) 07 januari 2014 22:34 uur.
han

[edit]
Dank je wel voor de melding, Hannah. Ik heb hem naar dit onderwerp verplaatst voor betere vindbaarheid.
Eva
[/edit]
Gebruikersavatar
Alice
Berichten: 1464
Lid geworden op: 07 sep 2012, 21:42
Gender: Vrouw
Locatie: omg. Delft

Re: Tips over komende radio of TV uitzendingen

Bericht door Alice »

Vanavond 2 jan.

Titel:Net5 doc: Ladyboys
Zender:NET 5
Datum: 2 januari 2014
Uitzendtijd:22:30 - 23:30 uur
Genre:Amusement
Jaar van premiere:2013

In deze docuserie volgen we de levens van Thaise ladyboys; mannen die vrouwen zijn geworden. In Thailand is een procent van de bevolking transgender. We zien hoe moeilijk het kan zijn om transgender te zijn en hoe de mensen om hun heen hiermee omgaan.

Bron; http://www.tvgids.nl" target="_blank

Alice
Laatst gewijzigd door Alice op 02 jan 2014, 19:55, 2 keer totaal gewijzigd.
Alice;
"Computer Says No"
Ik heb een buik, een onderbuik met gevoel en naar die luister ik.
Gebruikersavatar
jacqueline
Berichten: 869
Lid geworden op: 25 mar 2012, 20:45
Gender: Trans MtF

Re: Tips over komende radio of TV uitzendingen

Bericht door jacqueline »

amusement?? Nou dan zal het wel weer van bedenkelijk nivo zijn...
Gebruikersavatar
Sabrina40
Berichten: 452
Lid geworden op: 16 jul 2012, 17:35
Gender: Trans MtF

Re: Tips over komende radio of TV uitzendingen

Bericht door Sabrina40 »

Ik vind deze documentaire over Thaise ladyboys zeker geen puur amusement en juist een eyeopener voor veel mensen dat er, naast die oer klassieke man-vrouw relatie, toch ook nog meer opties zijn. Mogelijk heeft deze hoofdrolspeler het bij zijn drie echtgenotes nooit helemaal naar zijn zin gehad en heeft zijn zoon gelijk, dat hij nu wat homo gevoelens eindelijk eens kan uitten. En of relaties lang houdbaar zijn, daar kun je ook in onze Westerse Wereld dikwijls helemaal niets over zeggen.

Waar ik wel heel sterk aan moest denken is mijn eigen tweede puberteit als vrouw. Na mijn horeca werkzaamheden vanaf 1982, in een bijbaantje in vrouwelijke hoedanigheid op de vrijdagmiddag en –avonden in Amsterdam, ging ik al snel met maatjes het Amsterdamse nachtleven verkennen. Natuurlijk niet als ladyboy en zeker niet als prostitué, maar wel als vrouw. En dan ontmoet je ook allochtonen, die jou het hof gaan maken op een manier, waar gewone Hollandse jongens een puntje aan kunnen zuigen. Natuurlijk heb ik met die mensen gepraat over mijn echte achtergrond. Maar dat hadden zij ook al lang gezien, maar als ik mij tegenover hen presenteer en gedraag als een aantrekkelijke meid (1983) en zij mij leuk vinden, dan mogen zij mij toch ook op hun manier het hof maken. En dan is het dikwijls nog echt heel lastig om weer gewoon afscheid te kunnen nemen en weer naar huis te kunnen gaan. Een keer moest zo’n man even naar de WC en rekende ik bliksemsnel af en verhuisde ik naar een ander café, maar na hoogstens tien minuten zat hij wederom naast mij op een barkruk.

Ik heb, afgezien van even voor een foto, nooit zo’n bruidsjurk kunnen dragen. Maar als je, na introductie door mijn nieuwe vriendin / partner aan haar uitgebreide sociale omgeving als haar nieuwe partner wordt voorgesteld en wat later voor de eerste keer in je leven in een heuse avondjurk aan een kerstdiner kunt deelnemen, dan staat mij dat nog steeds bij als een geweldig fantastische ervaring .
Gebruikersavatar
Anon20180730
Berichten: 1606
Lid geworden op: 21 dec 2013, 12:21
Gender: Transgender

Re: Tips over komende radio of TV uitzendingen

Bericht door Anon20180730 »

off topic; maar wat geweldig om zo bevestigd te worden :P
Gebruikersavatar
diederique
Berichten: 2045
Lid geworden op: 03 mei 2013, 17:27
Gender: Vrouw
Locatie: Dordrecht

Re: Tips over komende radio of TV uitzendingen

Bericht door diederique »

Sabrina,
Na in het afgelopen jaar meerdere maanden in de Zuidoost-Aziatische en Ladyboy wereld te hebben geleefd, kan ik maar een ding zeggen. Een gruwelijke wanvertoning waarin het beeld van pure Thaise transgender vrouwen misbruikt is voor het goed praten van een ernstige westerse ziekte in die landen; te weten, de goede niet te nagesproken, de drang van de tientallen oudere dikbuikige kalende westerse mannen (althans het aantal dat ik alleen al tegenkwam) om in ZO Azie hun vertier te zoeken met onschuldige meisjes/vrouwen die in ruil voor hun geldelijke bijdrage de hele dag minnend en zorgend om ze heen draaien. Dat daar in dit geval ook nog eens een TG-vrouw voor werd gebruikt die pas na 50 minuten voor het eerst "vrouw" werd genoemd, daarvoor werd ze consequent met ladyboy (of door zoonlief "man") aangeduid.

Sorry, maar ik kan dit beeld even niet hebben.
Liefs, Diederique

Roze50Plus; omdat je er niet alléén voor staat.
Volg mijn blog: http://diederique2.wordpress.com
Papa is een Meisje (http://www.boekenbestellen.nl/boek/papa-is-een-meisje)
Gebruikersavatar
Fay
Berichten: 2485
Lid geworden op: 03 nov 2012, 14:01
Gender: Trans MtF
Locatie: Eindhoven

Re: Tips over komende radio of TV uitzendingen

Bericht door Fay »

Vooral veel bijsmaak bij de ladyboyz docu, heb het niet afgekeken, je voelt gewoon dat eea niet klopt en het klopt ook niet

Fay6