Dankzij Tyler ben ik op dit onderwerp gekomen om dit eens in de groep te gooien
Bij de verandering hoort ook een nieuwe naam. Nu ben ik er nog niet uit welke mannelijke naam nu goed bij mij zal passen en waar ik mij op mijn gemak bij voel.
Nu word ik nog steeds bij mijn meisjesnaam aangesproken, maar ik zou graag van julle willen horen welke mannelijke naam er bij jullie opkomt als jullie naar mijn foto kijken.
Zoals ik al zei, bij mij kwam er Merlijn naar boven maar dat komt voor een deel ook door je oude naam. Mijn oude naam begon ook met een T en dat maakt het makkelijker voor veel mensen. Hoeft natuurlijk niet. Zijn er namen die je zelf leuk vindt? Ik vind Robert ook wel passen. Of Maarten.
Je foto doet me denken aan een jonge tijdelijke collega die luisterde naar de naam Dylan.
Voor de betekenis zie hier: http://www.behindthename.com/" target="_blank
2018 There was a great war, the gods died, and the world ended.
So what's this, a dream?
Of course not. It's the world. It's ended lots of times. And then it continues, with fewer gods, and more stories.
That's not an end.
It is to the gods.
@MicroSFF