Chirurg

Trots_Kikker_Rots
Berichten: 1439
Lid geworden op: 18 jun 2012, 12:25
Gender: Vrouw

Re: Chirurg

Bericht door Trots_Kikker_Rots »

Even off-topic
Ik heb mij ook aangemeld bij Psycho Informa Groep, wachttijden is een stuk korter dan bij het VUmc zo te horen

Voor ik u aanmeld en afspraken voor u inplan meld ik u dat de wachtlijst voor transgender begeleiding
momenteel 4 tot 6 maanden is.

Als u dit geen bezwaar vindt zal ik u aanmelden en voor eind van dit jaar afspraken inplannen.

Ik hoop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.


Met vriendelijke groet,
Anneke Straub
Psycho Informa Groep

Nieuwe Singel 3
2871 AX SCHOONHOVEN
Wellicht kunnen moddergooiers hier een apart draadje voor maken,zo te zien is er behoefte om ook over verschillende zorg instellingen te discussiëren

on-topic wat mij betreft:)
Vurig_Strand_Riet
Berichten: 66
Lid geworden op: 29 mar 2012, 00:18

Re: Chirurg

Bericht door Vurig_Strand_Riet »

Dit is misschien off-topic, maar misschien dat het andere mensen helpt.

Ik loop nu al een paar maanden bij de PIG. Ik vind het daar over het algemeen prima, al heb ik nu wel een klein beetje het gevoel dat ze mogen opschieten met de diagnose. Dat ligt ook aan mij, want ik was laat met mijn levensverhaal en heb diverse gesprekken gebruikt om dagelijkse zaken te bespreken (wat niet onwelkom was). Ik ben ook ingeschreven bij het VU. Ik heb vorig jaar oktober mijn intake-gesprek gehad en kan nu wachten tot het einde van het jaar voordat ik bij hun langs kan.

Mijn doel is eigenlijk om zo snel mogelijk aan HRT te beginnen. Ik wil graag daar medische begeleiding bij (om persoonlijke redenen) en ik denk dat de PIG-route de beste is. Ik weet echter dat de PIG-route ook zijn beperkingen heeft, en daarom volg ik ook nog de VU-route. Ik gebruik de VU nu eigenlijk alleen voor een ticket voor de SRS, waar ik zelf nog niet zeker van ben. Ik weet dat de PIG-route niet volledig is, ik maak nog een kans via het VU, dus ik houd meerdere opties open.

Dus wat ik voor advies kan geven: houd je opties open. Ga langs bij verschillende organisaties. Afhankelijk van wat je zelf wilt, kun je een oplossing vinden.
Gebruikersavatar
Trots_Kust_Dolfijn
Berichten: 3245
Lid geworden op: 25 mar 2012, 12:11
Gender: Vrouw
Locatie: Gelderland

Re: Chirurg

Bericht door Trots_Kust_Dolfijn »

Vurig_Strand_Riet schreef:Ik gebruik de VU nu eigenlijk alleen voor een ticket voor de SRS, .
Mooi gezegd zo!

Was voor mij ook de voornaamste reden voor de dubbele route
Gebruikersavatar
Wit_Delta_Marter
Berichten: 381
Lid geworden op: 08 mei 2012, 10:47
Gender: Trans FtM
Locatie: Leiden

Re: Chirurg

Bericht door Wit_Delta_Marter »

Heb even een draadje PIG vs VU aangemaakt.
Licht_Eend_Buizerd
Berichten: 665
Lid geworden op: 01 apr 2012, 01:49
Gender: Vrouw
Locatie: Rotterdam

Re: Chirurg

Bericht door Licht_Eend_Buizerd »

Ik kom net deze site tegen. Zo te zien nog nieuw. Wellicht heeft deze of gene er wat aan.

http://www.tssurgeryguide.com/Welcome.php" target="_blank

Dr. Suporn is wel prijzig zeg. Die levenslange garantie kost wel wat maar is dan ook ergens wel weer een geruststelling.
Gebruikersavatar
Wijs_Konijn_Vos
Berichten: 1164
Lid geworden op: 25 mar 2012, 13:29
Gender: Vrouw
Locatie: Ede Rockcity!

Re: Chirurg

Bericht door Wijs_Konijn_Vos »

Licht_Eend_Buizerd schreef:Die levenslange garantie kost wel wat maar is dan ook ergens wel weer een geruststelling.
[flauwe_humor] dan denk ik al snel dat er maar 1 soort complicatie mogelijk is... :mrgreen: [/flauwe_humor]
Licht_Eend_Buizerd
Berichten: 665
Lid geworden op: 01 apr 2012, 01:49
Gender: Vrouw
Locatie: Rotterdam

Re: Chirurg

Bericht door Licht_Eend_Buizerd »

Belgrado schijnt populair te worden voor SRS, huh?
Gebruikersavatar
Roze_Krab_Moeras
Beheerder
Berichten: 7087
Lid geworden op: 25 mar 2012, 11:00
Gender: Vrouw
Voornaamwoorden: zij/haar
Locatie: Etten-Leur

Re: Chirurg

Bericht door Roze_Krab_Moeras »

De wet van de remmende voorsprong lijkt ook hier weer van kracht.
Licht_Eend_Buizerd
Berichten: 665
Lid geworden op: 01 apr 2012, 01:49
Gender: Vrouw
Locatie: Rotterdam

Re: Chirurg

Bericht door Licht_Eend_Buizerd »

Kwam deze mededeling tegen van Satori. Voor diegenen die een operatie verder van huis overwegen is het misschien wel zinvol om ze eens te benaderen. Heb goede verhalen over ze gehoord inzake begeleiding en als ze ook nog eens korting geven... Heb een tijd geleden contact met ze gehad en toen vertelden ze me dat ze voor mensen van over de hele wereld werken.

Website: http://www.satoriTG.com" target="_blank
Gebruikersavatar
Roze_Valk_Dolfijn
Berichten: 1198
Lid geworden op: 25 jul 2012, 19:42
Gender: Man
Locatie: Zuid Holland

Re: Chirurg

Bericht door Roze_Valk_Dolfijn »

Eigenlijk belachelijk dat je de hele wereld om moet keren om tot een bepaald proces te komen.
Dat motiveert toch niet, dat maakt alleen maar onzeker!