Kleine revisie mastectomie

Voor iedereen waarvan men bij geboorte dacht dat je een meisje was
Gebruikersavatar
Mistig_Lijster_Riet
Berichten: 365
Lid geworden op: 24 jun 2021, 12:17
Gender: Non-binair
Voornaamwoorden: Die/diens
Locatie: Utrecht

Kleine revisie mastectomie

Bericht door Mistig_Lijster_Riet »

Hoi allen,

Is er iemand die meer weet van een kleine revisie na de mastectomie, bij voorkeur bij MC Bloemendaal?

Ik ben in januari geopereerd en heel tevreden, alleen waar de drains uit mijn lichaam kwamen, onder m'n oksels, zijn kleine "flubbertjes" huid overgebleven. Ik wil deze misschien ooit wel weg laten halen, wat met een plaatselijke verdoving zou moeten kunnen.
Ik heb er echter voorlopig even geen zin in, in weer dealen met wondjes.

Weet iemand of en hoe lang dit nog vergoed wordt door een verzekeraar? En moet dat bij dezelfde verzekeraar of kan ik wel overstappen eind van het jaar en daarna nog de revisie laten doen?

Nog mooier als iemand weet wat ongeveer de kosten zijn voor zo'n kleine herstelingreep, als het niet duur is betaal ik het wel een keer uit eigen zak.

Dank alvast!
Wijs_Libel_Egel
Berichten: 446
Lid geworden op: 04 nov 2021, 15:09
Gender: Trans FtM
Voornaamwoorden: hij/hem

Re: Kleine revisie mastectomie

Bericht door Wijs_Libel_Egel »

Ik zit ook te denken aan een revisie voor dogears.
@Mistig_Lijster_Riet heb jij dit uiteindelijk nog laten doen bij van Loenen en hoe heb je dit aangepakt?

Ik bedoel dan vooral het praktische deel qua afspraken en verzekeringen en dergelijke, want ik vermoed dat de ingreep bij mij iets groter zal zijn?