Intake buro jij

Werkstuk? Interview? Evenement? Hier kun je je vragen en verzoeken kwijt zonder je te registreren (plaatsing na goedkeuring moderatoren).
Gouden_Riet_Otter
Berichten: 53
Lid geworden op: 12 jan 2023, 12:50
Gender: Trans MtF
Voornaamwoorden: Zij/haar
Locatie: Moerdijk

Intake buro jij

Bericht door Gouden_Riet_Otter »

Hallo allemaal! Vanmiddag heb ik mijn eerste intakegesprek bij BuroJIJ in Loon op Zand en ik vroeg mij af of iemand weet wat ik kan verwachten.

Ook overweeg ik om mijn ervaringen tijdens mijn transitie te delen op YouTube en/of in een podcast. Dit heeft mij persoonlijk zeker in het begin heel erg geholpen, alleen ik merkte ook dat er weinig Nederlandse kanalen zijn wat dit betreft. (Behalve van Nicky, die hier volgens mij ook lid is). Nu ben ik benieuwd wat mensen graag willen zien of horen. Alvast bedankt allemaal!
Gebruikersavatar
Trots_Spreeuw_Moeras
Berichten: 1003
Lid geworden op: 22 feb 2024, 08:49
Gender: Trans MtF
Voornaamwoorden: Zij/Haar
Locatie: Het onverwachte Nederland

Re: Intake buro jij

Bericht door Trots_Spreeuw_Moeras »

Bij de intake gaan ze als het goed is je vragenlijst bespreken en wat je gevoelens zijn en waarom je denk een transvrouw te zijn.
Tenminste zo was het in Zwolle.