Over iets meer dan 8 uur is het zover, dan lig ik bij Dr. Meijer op de operatietafel.
Ik ben nu nog even koffertje aan het inpakken, en dan naar bed toe.
Vol goede moed, lekker rustig in m'n koppie, en met een glimlach op m'n gezicht stap ik morgen de trein in naar Zoetermeer toe.
Ik houd jullie hier op de hoogte.
Wish me luck!
Om iets na 12-en was het alweer "Laura wakker worden".
Sindsdien lekker gekeuveld met de zuster onder het genot van thee en water. En ook al lopend naar de wc gegaan.
Ik kan het zelf natuurlijk nog niet beoordelen, maar het schijnt een succesvolle operatie te zijn geweest.
Jaaaaaayyyyy Laura...je bent vast prachtig geworden,ook al denk je eerst van niet met het verband om je gezicht en de zwellingen ...het komt allemaal weer goed
Dat gaat vanzelf wel goed komen.
Nu voelt het een beetje aan alsof ik een zware tandartsingreep had met verdoving, terwijl ik een flinke neusverkoudheid heb.
In ander nieuws, ik zie er uit alsof ik net ben toegevoegd aan de musical Cats als extra: Priscilla the Desert Cat
Onthoud wel dat je huid nog heel lang strak aan kan blijven voelen ..bij mijn voorhoofd heb ik na een half jaar nog delen die strak voelen en bij veel stress krijg ik daar nog meer last van. Het “strakke “ gevoel kan wel een jaar aanhouden . De huid kan ook best lang gevoelloos blijven . Maar hey....operatie geslaagd en nu op naar deel twee??
Gaat prima. Vertelde net aan m'n zusje dat ik 7/10 ben toen ze vroeg hoe goed/slecht.
Het best kan ik het vergelijken met een heel zware neusverkoudheid waarbij alles potdicht zit, en dan naar de tandarts gaan voor een wortelkanaal