Na het scheren

Make-up, kleding, en zo voort
Gebruikersavatar
Statig_Spreeuw_Gracht
Berichten: 916
Lid geworden op: 01 feb 2016, 14:01
Gender: Trans MtF

Re: Na het scheren

Bericht door Statig_Spreeuw_Gracht »

Mijn huid is na het scheren heel erg snel geirriteerd. Dan heb ik meteen van die rooie vlekken in mijn hals na het scheren, echt vreselijk. Tot noch toe heb ik nog niks gevonden wat daar tegen helpt, en wat mijn huid kan verdragen. Dus ik lees even rustig mee :)
Snel_Uil_Eiland
Berichten: 368
Lid geworden op: 21 mei 2016, 00:01
Gender: Transgender

Re: Na het scheren

Bericht door Snel_Uil_Eiland »

Ook hier de Nivea lijn. De gel voor het scheren (nat elektrisch). Vergeet daarna vaak de after-shave. Gel met elektrisch scheren geeft mij weinig irritatie.
After shave is nu de sensitive. Ik wissel denk ik wel eens omdat als ik in de winkel sta weer vergeten ben welke ik had; komt ook omdat Nivea de verpakking wijzigt. Heb een tijd de crème gebruikt (vrij geur loos en prettig) maar die was dan weer uit het programma :(
Inmiddels gestart met definitive verwijdering
Gebruikersavatar
Warm_Strand_Berg
Berichten: 324
Lid geworden op: 01 jan 2015, 11:32
Gender: Vrouw

Re: Na het scheren

Bericht door Warm_Strand_Berg »

Machtig_Marter_Zwaluw schreef:Dank voor het meedenken ;) ik ga eens conditioner proberen. Maakt het nog uit welke?
Ik gebruik de conditioner van de Etos. Beste scheergel ooit.en vergeet niet om het even in te laten trekken.
Gebruikersavatar
Klein_Delta_Vink
Berichten: 1036
Lid geworden op: 30 jul 2016, 18:21
Gender: Vrouw
Locatie: Tilburg

Re: Na het scheren

Bericht door Klein_Delta_Vink »

Mijn ideale combinatie
- Warm bad (beetje schrubben voor oude huid)
- Scheren met neutraal scheer schuim (gillete sensitive)
- Voor de gevoeligste zones gel voor ultra-sensitive
- Na het scheren Yves rocher apres rasage (schuim wat ook haar groei afremt)
De combinatie van schuim voor en na zorgt (bij mij) dat ik geen/weinig irritatie heb
(en dat je huid warm is als je scheert natuurlijk)
Gebruikersavatar
Rustig_Kust_Bron
Berichten: 26
Lid geworden op: 13 nov 2015, 20:52
Gender: Vrouw
Locatie: Schoten

Re: Na het scheren

Bericht door Rustig_Kust_Bron »

Zelf scheer ik tweemaal daags: elektrisch en met Fusion van Gillette met een tussentijd van een half uur. Na de eerste beurt gebruik ik een magistrale bereiding door de huisarts voorgeschreven op basis van chloramfenicol tegen acne en na de tweede beurt gebruik ik Cicaplast Baume B5 van La Roche-Posay. Dit laatste regenereert de huid en ik ben daar 100% tevreden over.http://t-nederland.nl/posting.php?mode=reply&f=8&t=3986#
Tenger_Dolfijn_Rivier
Berichten: 1777
Lid geworden op: 18 jan 2015, 21:07
Gender: Vrouw

Re: Na het scheren

Bericht door Tenger_Dolfijn_Rivier »

Klinkt als dure crème wat meer belooft dan wat het in werkelijkheid doet! :P